Sportowiec – ubezpieczenie szyte na miarę

Nie da się ukryć, świadomość ryzyka wynikającego z wyczynowego uprawiania sportu w naszym kraju jest naprawdę niska. Szczególnie widoczne jest to w klubach sportowych, które ograniczają się do zapewnienia trenującym tam sportowcom jedynie minimalnej ochrony ubezpieczeniowej; ochrony która w żadnym wypadku nie zapewnia odpowiedniego zabezpieczenia finansowego na okoliczności kontuzji, bądź też wypadku. A jak doskonale wiadomo zarówno wypadek, jak i kontuzja mogą w swoich konsekwencjach, doprowadzić do zakończenia kariery sportowej, a tym samym mogą stać się przyczyną utraty przez sportowca źródła utrzymania.

Dobre ubezpieczenie dla sportowca

Nie da się ukryć, świadomość ryzyka wynikającego z wyczynowego uprawiania sportu w naszym kraju jest naprawdę niska

Autor zdjęcia: Rob124 (cc)

Dobre ubezpieczenie dla sportowców to jednak, wbrew temu co mogłoby się wydawać, produkt powszechnie dostępny, szczególnie pod względem finansowym. Ubezpieczenie dla sportowców dedykowane jest zarówno sportowcom amatorom oraz sportowcom zawodowym (szczegóły: https://sport.iexpert.pl/). Bardzo szeroka oferta produktów ubezpieczeniowych umożliwia również dobranie optymalnej pod względem możliwości i potrzeb oferty. O takim ubezpieczeniu zatem pomyśleć może zarówno trenujący pod okiem trenera sportowcy z ambicjami, bądź też rozgrywający w lokalnym klubie sportowym mecze piłki halowej sportowcy amatorzy.

Ubezpieczenie dla sportowców to również doskonały sposób na ochronę dzieci w czasie różnych wakacyjnych aktywności związanych chociażby z przebywaniem na obozach konnych, żeglarskich, czy tez kajakarskich i tym podobnych.